توسعه طرح‌های دانش بنیان با تمرکز بر ظرفیت سامانه تامین مالی جمعی پیشه
توسعه طرح‌های دانش بنیان با تمرکز بر ظرفیت سامانه تامین مالی جمعی پیشه

با هدف توسعه طرح‌های دانش‌بنیان با تمرکز بر ظرفیت سامانه تامین مالی جمعی پیشه، شرکت کسب و کار رضوی و دانشگاه فردوسی مشهد تفاهم‌نامه‌ای را امضا کردند.

به گزارش آستان نیوز، در قالب این تفاهم‌نامه طرفین در ارائه خدمات مرتبط با عارضه‌یابی، توانمندسازی و تعالی سازمانی شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و خدماتی مرتبط با شرکت‌های تابعه آستان قدس رضوی همکاری می‌کنند.
مجید منفرد مدیرعامل شرکت کسب و کار رضوی درباره این تفاهم‌نامه گفت: این همکاری‌ها در محورهای حاکمیت شرکتی، سیستم کنترل داخلی و مدیریت ریسک، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت منابع انسانی، سیستم اطلاعات مدیریت، قیمت‌گذاری محصولات، فرآیند‌های سازمانی، بازرگانی بین‌الملل و بازاریابی و فروش است.
 

معرفی و استفاده از سامانه جامع پیشه
او همکاری در معرفی و استفاده از سامانه جامع خدمات کسب و ‌کار پیشه به عنوان بستر معاملاتی خدمات را از جمله موضوعات تفاهم‌نامه منعقد شده با دانشگاه فردوسی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت کسب و کار رضوی ادامه داد: محصولات و مواد اولیه مورد استفاده شرکت‌ها و واحدهای دانش‌بنیان و نوآور زیرمجموعه دانشگاه فردوسی مشهد نیز یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این تفاهم‌نامه است.
 

ترویج کارآفرینی
او همکاری در برگزاری رویدادهای مشترک آموزشی و مهارت افزایی سرمایه‌های انسانی و ترویج کارآفرینی را یکی از تعهدات شرکت کسب و کار رضوی در تفاهم‌نامه امضا شده با دانشگاه فردوسی عنوان کرد.
منفرد ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این رویدادها به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.
او افزود: علاوه‌براین قرار است دانشگاه فردوسی در تامین مالی و توسعه طرح‌های دانش‌بنیان و نوآورانه با محوریت سامانه تامین مالی جمعی پیشه همکاری کند.
منفرد با اشاره به دستاوردهای تفاهم‌نامه میان این شرکت و دانشگاه فردوسی گفت: همکاری در تأمین مالی طرح‌های ایجاد و توسعه شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی در بخش‌های پشتیبانی و اجرا، از جمله این دستاوردها به‌شمار می‌رود.